خرید محصولات برند AC&Co / Altınyıldız Classics آلتین ییلدیز کلاسیک

آلتین ییلدیز Altınyıldız کمپانی ترکیه ای فعال در صنعت نساجی و پوشاک است که در سال 1952 با تولید پارچه شروع به فعالیت کرد. پس از سالها فعالیت، این برند بطور رسمی در سال 1991 به عنوان تولید کننده ی پارچه ثبت و برای عموم شناخته شد. از سال 1997 این برند وارد صنعت پوشاک شد و با عرضه ی پوشاک مردانه با نام آلتین ییلدیز کلاسیک در مارکت ترکیه تولید را آغاز کرد. و در سال 1999 نیز خط تولید پوشاک زنانه را افتتاح نمود و یک برند جدید با نام تجاری نت ورک ایجاد کرد. و یک سال بعد در سال 2000 بخش تولید لباس رسمی برای جوانان را به برند خود اضافه کرد.

محصولات این برند در حوزه ی پوشاک بسیار قابل توجه و مطرح می باشد. تمامی تولیدات آلتینی ییلدیز با هدف عرضه پوشاک رسمی و غیر رسمی زنانه و مردانه با کیفیت دوخت و پارچه ی بسیار بالاست. انواع لباس ها از جمله پیراهن و پالتو و کت و شلوار و کاپشن و… از محصولات این برند می باشد که همگی از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند. همچنین آکسسواری های مردانه از جمله عطر، کمربند، کفش و… نیز در خط تولید آلتین ییلدیز کلاسیک عرضه می شود. [ شما می‌توانید انواع محصولات این برند را از لیتو استایل خریداری کنید، با تضمین اصالت و بهترین قیمت ] طراحی ساده و کلاسیک لباسها باعث شده است که اغلب مشتریان بطور مداوم سالها از آلتین ییلدیز خریداری کنند. که این نشان دهنده ی حس اعتماد مشتریان به این برند است.

آلتین ییلدیز هم اکنون یکی از بزرگترین تولید کنندگان پارچه در ترکیه و جهان شناخته می شود و کارخانه این برند یکی از پنج کارخانه یکپارچه جهان در تولید پارچه های پشمی است. و با 1982 کارمند و گردش مالی سالانه بیش از 175 میلیون دلار در صنعت نساجی و پوشاک با نام های تجاری نت ورک، آلتین ییلدیز کلاسیک، فابریکا آلتین ییلدیز و کوئه فعال است.

سایت اصلی آلتین ییلدیز: www.altinyildiz.com.tr

محصولات ساخت برند AC&Co / Altınyıldız Classics – آلتین ییلدیز کلاسیک در مجموع 165 کالا در این دسته با میانگین قیمت 0 تومان لیست شده. از برند AC&Co / Altınyıldız Classics – آلتین ییلدیز کلاسیک برای جنسیت مردانه، زنانه انواع محصولات تی شرت، دیگر محصولات، پولوشرت و همچنین در ادامه عنوان و توضیحات آخرین محصولات AC&Co / Altınyıldız Classics – آلتین ییلدیز کلاسیک آورده شده است.

AC&Co / Altınyıldız Classics تی شرت آستین کوتاه مردانه خاکستری سایز بزرگ

AC&Co / Altınyıldız Classics تی شرت آستین کوتاه مردانه خاکستری سایز بزرگ

AC&Co / Altınyıldız Classics پیراهن آستین کوتاه مردانه باکسی مشکی با یقه

نمایش 1–30 از 165 نتیجه