خرید محصولات برند Pierre Cardin پیر کاردین

در صورتی که با دنیای مد و فشن آشنایی زیادی هم نداشته باشید شاید تا به حال نام برند پیرکاردین را شنیده باشین و کسانی هم که در این حوزه فعالیت تخصصی دارند از کیفیت بالا و شهرت این برند نام آشنا اطلاع دارند. این برند در کشور فرانسه متولد شده و در حال حاضر محصولاتی که توسط پیرکاردین تولید می‌شود در کشور های مختلف عرضه می شود. این برند توسط پیرکاردین شروع به فعالیت کرد و کشور ژاپن یکی از مهم‌ترین کشور هایی بود که از این برند استقبال کرد. در سال 1971 نیز این برند به کشور جماهیر شوروی وارد شد. استفاده از محصولات این برند در کشور های مختلف روز به روز بیشتر می‌شد تا زمانی که در سال 1996 در بازی های المپیک پیرکاردین مجموعه لباس های ورزشی که تولید کرده بود را در قالب شو به نمایش گذاشت.

یکی از دلایل محبوب بودن برند پیرکاردین این بود که موسس این شرکت با سفر به کشورهای مختلف ایده های مختلف برای طراحی لباس می‌گرفت. برا مثال در سفری که کاردین به هند و پاکستان داشته کت‌های یقه دار را طراحی کردند که محبوبیت خاصی در این قشر داشت. این برند محصولات مختلفی از جمله لباس بچه‌گانه، محصولات آرایشی، ادکلن و لباس ست تولید میکرد. جالبه بدونید که برند پیرکاردین اولین برندی بود که لوگوی خودش را بر روی لباس ها چاپ می‌کرد.

سایت اصلی پیرکاردین: pierrecardin.com

محصولات ساخت برند Pierre Cardin – پیر کاردین در مجموع 3838 کالا در این دسته با میانگین قیمت 0 تومان لیست شده. از برند Pierre Cardin – پیر کاردین برای جنسیت زنانه، مردانه انواع محصولات کیف رودوشی، کیف کلاچ، کیف دستی و همچنین در ادامه عنوان و توضیحات آخرین محصولات Pierre Cardin – پیر کاردین آورده شده است.

Pierre Cardin چاپ کیف شانه زنان Taba 05pc24y543-p

Pierre Cardin مونوگرام سیاه پوست نمونه کارها و کیف کلاچ 05pc24y527-mn

Pierre Cardin کیف شانه زن Taba 05pc23K2058

نمایش 1–30 از 3838 نتیجه