خرید محصولات برند Mavi ماوی

ماوی Mavi یک کمپانی پوشاک ترکیه ای است که در سال 1991 در استانبول با عنوان ماوی جینز شروع به فعالیت کرد. آغاز به کار این برند با تولید شلوار جین برای مارکت ترکیه بود و مهم ترین علت نام گذاری برند از رنگ آبی محصولات جین بوده است. ماوی در سال 1996 به طور رسمی وارد بازار اروپا و آمریکا شد. و در سال 2002 همزمان با افتتاح فروشگاه های ماوی در نیویورک، ونکوور، برلین و فرانکفورت، مجله تایم این کمپانی را به عنوان اولین برند ترکی که به یک برند بین المللی تبدیل شد به رسمیت شناخت. در سال 2009 کمپانی وارد حوزه ی خرده فروشی شد و به طور رسمی از ماوی جینز به برند تجاری ماوی تغییر نام داد. محصولات برند از جین به سمت تولید انواع پوشاک اعم از لباس و آکسسوری ها برای افراد در سنین مختلف گسترش داده شد. [شما می‌توانید انواع محصولات این برند را از لیتو استایل خریداری کنید، با تضمین اصالت و بهترین قیمت ] بیشترین تمرکز این برند تولید محصول برای اقشار جوان می باشد که با عرضه کیفیت بالا با طراحی های بسیار قوی در این مسیر موفقیت چشمگیری داشته است. شلوارهای جین همراه با الگوهای متناسب با هر اندام و همچنین طراحی لباس و آکسسوری های بیسیک با طراحی های زیبا و مطابق مد روز از ویژگی های این برند است.

امروزه برند ماوی یکی از معتبرترین برندهای ترکیه در صنعت نساجی جهان محسوب میشود. کیفیت بالای محصولات عرضه شده از سوی ماوی یکی از موارد مهم در استقبال چشمگیر مردم از این برند بوده است. ماوی در حال حاضر در 35 کشور فعالیت میکند و جایگاه ویژه ای در بازار جهانی صنعت پوشاک دارد به طوریکه تعداد فروشگاه های آن در سراسر دنیا به بیش ار 460 مغازه می رسد.

کارتهای وفاداری ماوی با نام کارتوش به عنوان یک ابزار کلیدی برای تجزیه و تحلیل و اهرم داده های مشتری عمل می کند. اهمیت این موضوع برای این برند باعث شده است که به چشم انداز جذب مشتری جدید در طی سالها از این برنامه دست پیدا کند.

وب‌سایت برند ماوی: mavi.com

محصولات ساخت برند Mavi – ماوی در مجموع 3822 کالا در این دسته با میانگین قیمت 0 تومان لیست شده. از برند MAVI – ماوی برای جنسیت مردانه، زنانه انواع محصولات تی شرت، پیراهن، جوراب و همچنین در ادامه عنوان و توضیحات آخرین محصولات Mavi – ماوی آورده شده است.

Mavi M063247 تی شرت آبی چوگان یاکا

Mavi تی شرت چوگان مردانه آبی عمیق دریای 0612013-70907

Mavi تی شرت چاپی PRO M0612174-900

نمایش 1–30 از 3822 نتیجه